ارســـــــــال آگهی
ارسال

راهنمای استفاده از سایت:

1.درج آگهی:

برای درج آگهی خود در سایت در گوشه بالا سمت چپ روی "ارسال آگهی" کلیک نمایید، در ادامه دسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و فیلدهای مربوط به آن را تکمیل و در انتها آن را ثبت کنید.

هوگل تلاش کرده تا ساده ترین متد ورود اطلاعات را به کار گیرد بنابراین بخش هایی که ورود اطلاعات درآن ضروری است به منظور بهتر دیده شدن آگهی شماست.

نکته: در صورتی که به هر دلیلی اطلاعات را اشتباه یا ناقص ثبت نموده اید تا قبل از تایید ناظر میتوانید آن را در قسمت هوگل من ویرایش کنید.(تایید آگهی ها معمولا بین 2 تا 5 ساعت کاری است)

2.ارتقا آگهی:

بعد از ثبت آگهی شما میتوانید به منظور بهتر دیده شدن آن را ویژه نمایید، این کار بعد از ثبت آگهی و یا با ورود به "هوگل من" امکان پذیر میباشد.

3.حذف آگهی :

در هر مرحله ای بعد از ثبت آگهی شما میتوانید با مراجعه به بخش آگهی های خود در "هوگل من" آن را حذف نمایید.

عدم درج آگهی در صورت مشاهده موارد زیر:

1.مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

2.ناقض حریم شخصی افراد،

3.درج قیمت در عنوان آگهی،

4.هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،

5.استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی،

6.هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

7.درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،

8.درج شماره حساب در متن آگهی،

9.آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،

10.درج آگهی‌ خودروهای غیر قابل خرید و فروش در ایران،

11.وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی و

12.درج آگهی فقط در قالب موضوعات اصلی مشخص شده در این سایت میسر خواهد بود.

شرایط استفاده از این سایت

هرگونه استفاده از این سایت به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. هوگل هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ استفاده می‌کنند.

تلاش هوگل، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و هوگل هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت ندارد.

هوگل هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین ما، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به این سایت ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

هوگل مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به این سایت که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و این سایت مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 توصیه مهم:

همواره سعی کنید که معاملات خود را زیر نظر افراد متخصص و عضو رسمی اتحادیه انجام دهید.

در صورتی که قیمت یا اطلاعات وارد شده در یک آگهی بیش از حد ایده آل است، حتما قبل از معامله از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

 

در نهایت در صورتی که از خدمات این سایت راضی بودید هوگل را به دیگران معرفی کنید.


انتخاب شهر

مشهد